Przeładunki

Multimodalne, specjalistyczne, paletowe

Centrostal Logistics oferuje szerokie spektrum usług przeładunkowych z wykorzystaniem różnorodnej infrastruktury technicznej i bocznic kolejowych. Oferujemy zarówno najprostsze usługi cross-dock jak również przeładunki ciężkie i gabarytowe, wyrobów hutniczych, maszyn i urządzeń, skrzyń itp. Specjalizujemy się w przeładunkach naczepa-kontener, kontener-naczepa. Wykwalifikowana kadra, z wieloletnim doświadczeniem stanowi gwarancję właściwego sztauowania towarów w jednostkach kontenerowych. Naszym klientom zapewniamy balansowanie ładunków wykonywane z zastosowaniem nowoczesnego oprogramowania.
Podejmujemy się zadań od wymagających klientów.

Centrostal Logistics umożliwia klientom skorzystanie z kompleksowej usługi przeładunku i dystrybucji towarów dostarczanych transportem kolejowym. Posiadana infrastruktura magazynowa pozwala na prowadzenie rozładunków na terenie hal magazynowych i bezpośrednie składowanie w obszarze regałów magazynować

Oferujemy usługi przeładunków paletowych, ciężkich oraz gabarytowych.

Kompleksowa opieka w zakresie przeładunków

Oferujemy przeładunki towarów w oparciu o doświadczony zespół pracowników magazynowych oraz odpowiednio dobrany sprzęt i narzędzia. Prowadzimy:

  • przeładunki paletowe wózkami
  • przeładunki ciężkie i gabarytowe dźwigiem

Zapytanie ofertowe

Masz pytania?
Napisz do nas, a my wycenimy Twój transport.

Adres firmy

Brukowa 24
91-341 Łódź

Dane kontaktowe

biuro@centrostallogistics.pl
600 424 216